Doprava a platba

Základné informácie

Elektronický obchod JOICO.sk Vám objednaný tovar doručí kamkoľvek na Slovensku. Cena za dopravu a balenie je 4,90 EUR. Pri objednávke nad 50 EUR v rámci SR je doprava zdarma a v plnej výške ju hradíme my. Tovar, ktorý ste si objednali, Vám bude doručený v priebehu cca. 2-3 pracovných dní, pričom je našou snahou, aby sa k Vám tovar dostal čo najskôr. Tovar v rámci Slovenskej republiky je doručovaný kuriérskou spoločnosťou Remax na Vami zadanú adresu.
Cena poštovného do iných krajín sa riadi cenníkom Slovenskej pošty, alebo kuriérskej služby.
 

Osobný odber

V súčastnosti robíme osobný rozvoz po telefonickej dohode v Bratislave na adrese: Na Kalvarii 7\A
 

Prevzatie zásielky

Skontrolujte, prosím, pri preberaní objednávky stav obalu zásielky, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušené balenie, respektíve či nie je balenie opravované. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom.
Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad.

V prípade, že prevezmete zásielku a až po otvorení zistíte, že jej obsah je poškodený, kontaktujte nás. Reklamáciu poškodeného tovaru je možné uplatniť aj spätne a to do 24 hodín od prevzatia. 

Chceli by sme Vás informovať, že tovar zakúpený prostredníctvom nášho e-shopu môžete do 14 pracovných dní vrátiť. Viac informácií získate v sekcii 
Vrátenie tovaru do 14 dní.