O nás

Vlasová kozmetika od profesionálnych kaderníkov jedine na Joico.sk

Naše produkty majú unikátne zloženie, ktoré vašim vlasom pomáha už po prvom použití.
A ako vaše vlasy aj naše výrobky potrebujú prvotriednu starostlivosť.
Ktorú nájdete iba na eshope Joico.sk. Jediný na Slovensku vám garantujeme tú najlepšiu kvalitu.
Výrobky dovážame priamo od výrobcu v kontrolovaných podmienkach.

Líder v kozmetických inováciách

Joico už v roku 1984 prišlo s unikátnou metódou Triamine Complex® Joico, ktorá dokáže efektívne obohati vlasy o tú najdôležitejšiu látku – keratin. Ale tam sa naša spoločnosť s prinášaním inovácií nezastavila. Pravidelne posúva hranice v technológiách, ktoré pomáhajú vlasom zostať zdravšie, hydratovanejšie, objemnejšie a hlavne krásne. Mohli by sme si teraz vymenovať všetky technológie, ktorým pravdepodobne nebudeme rozumieť vy ani ja, ale čo potrebujete vedieť je, že rozdiel zbadáte už po prvom umytí.
  

Prírodne zložky sú základ

Kde by ale bola veda bez prírodných zložiek. Do všetkých produktov používame to najlepšie, čo nám svet ponúka. Bambucké maslo z Afriky, olej z orchideí z Ázie, lotosový kvet, extrakt z guajávy, bambusový extrakt alebo aj proteín z našich ovsených vločiek a mnoho ďalších. V prírode má každá z nich unikátnu funkciu, ktorú prenášame do našich produktov. Najlepšie si to viete predstaviť práve pri ovsených vločkách, ktoré napijú vodu a zväčšia svoj objem, tak ovsený proteín v našich výrobkoch udrží vaše vlasy hydratované a plné.
 

Najprísnejšie testy

Naša spoločnosť sa zaviazala poskytovať vysoko kvalitné  a bezpečné výrobky. No tak ako milujeme vaše vlasy milujeme aj zvieratá. Rozhodne by sme na nich nič netestovali. Používame tie najkvalitnejšie alternatívne testy, pred tým než sa dostanú naše výrobky k vám. Môžete sa spoľahnúť, že vaše vlasy dostanú top starostlivosť.